LINEÁRNĚ PROPOJENÁ LINKA

Ať už požadujete manipulaci s paletami, s obrobky nebo kombinaci obou, koncept „twinner“ se dvěma 5osými obráběcími centry ACURA v řadě nabízí ještě větší produktivitu na malém prostoru. Obráběcí centra ACURA lze aktuálně spojit do řady s paletovým systémem INDUMATIK Light 120 nebo s robotickými buňkami BMO Platinum a BMO Titanium.

  • až 100 palet ve skladovacím systému
  • různé velikosti palet od 200 x 200 mm do 320 x 320 až do 400 x 400 mm
  • manipulační hmotnost až 180 kg
  • manipulace s paletami, s obrobky nebo možná kombinace
  • vysoce flexibilní – od jednotlivých dílů až po série
  • možnost rozložení investice

Lineárně propojená linka s INDUMATIK Light 120

Stroje ACURA lze propojit s vícepaletovým skladovacím systémem INDUMATIK Light 120 pro jednoduché paletové řešení. Na výběr jsou různé rozměry palet, např. 24 úložných prostor pro palety o rozměrech 400 x 400 mm, 30 úložných prostor pro palety o rozměrech 320 x 320 mm nebo 40 úložných prostor pro palety o rozměrech 200 x 200 mm. V jednom systému je také možné nastavit kombinaci různých rozměrů palet, například 12 úložných prostor pro palety o rozměrech 400 x 400 mm a 21 úložných prostor pro palety o rozměrech 200 x 200 mm.

Lineárně propojená linka s BMO Titanium

Model BMO Titanium má až 100 paletových úložných prostor a dvě stanice pro nastavení palet pro kombinovanou manipulaci s obrobky nebo paletami. K dispozici jsou roboty, které zvládnou manipulaci se 180 kg nebo až s 500 kg, což umožňuje použití i těžkých obrobků s paletami. Obrobky jsou uloženy v mřížkované zásuvce. Robot automaticky naloží do stroje různá upínací zařízení. Servomotorem nastavitelné dvojité chapadlo mění obrobky bez nutnosti ruční změny prstů chapadla pro výměnu rozdílných velikostí produktů. Systém tak může dosáhnout velmi vysokého stupně autonomie.

Lineárně propojená linka s BMO Platinum

Model Platinum je určen pro manipulaci s obrobky. Obrobky jsou uloženy v mřížkované zásuvce. Kromě toho má systém osm úložných prostor pro upínací zařízení, která se pomocí robota automaticky nakládají do stroje. Servomotorem nastavitelné dvojité chapadlo mění obrobky bez nutnosti ruční změny prstů chapadla pro výměnu rozdílných velikostí produktů. Systém tak může dosáhnout vysokého stupně autonomie.

BMO brožura

Formát PDF

Video